Veterinární klinika Kralupy nad Vltavou

 

Veterina Kralupy s.r.o. zahájila svou činnost v listopadu 2014 na adrese Lidická 22/11, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, aby navázala na působení zde již zaběhlé veterinární praxe. V průběhu března 2023 se ordinace přestěhovala do větších a modernějších prostor na adrese Mlýnská 228, Kralupy nad Vltavou.  Naším cílem je poskytovat kvalitní veterinární péči jak pacientům, kteří byly zvyklí toto pracoviště navštěvovat tak i novým klientům. Rádi se zde potkáme i s našimi pacienty z terénní veterinární praxe, kterou v Kralupech nad Vltavou a okolí zabezpečujeme od července 2012.

Naše pracoviště se specializuje na nemoci psů, koček a drobných zájmových zvířat. Nabízíme komplexní preventivní i léčebnou péči, chirurgické i stomatologické zákroky a laboratorní vyšetření. Naším cílem je prevence, diagnostika a léčba podle nejnovějších odborných poznatků. Kvalitu zajišťuje tým odborníků a moderní technické vybavení. Zakládáme si na precizním klinickém vyšetření pacienta a na pečlivé komunikaci s klientem. Snažíme se chod naší ordinace vést takovým způsobem, abychom dokázali jednotlivým pacientům věnovat co nejvíce času, ale zároveň minimalizovali vaše dlouhé čekání na ošetření. Z toho důvodu jsme rozšířili stávající ordinační dobu na denní provoz (dopoledne i odpoledne).  

Naše ordinace intenzivně spolupracuje s veterinární klinikou Suchdol v Praze (MVDr. Leoš Krkoška, PhD.), která je naším referenčním pracovištěm pro složité diagnostické případy a komplikované chirurgické zákroky.

Fotogalerie ordinace a vybavení

Ordinační doba

Pondělí - Pátek

Dopoledne: 10:00 - 12:00

Odpoledne: 14:00 - 19:00

 

Kontakty

Veterina Kralupy, s.r.o.

Mlýnská 228

Kralupy nad Vltavou

27801

Tel.: +420 722 902 271