Veterinární klinika Kralupy nad Vltavou

  

Veterina Kralupy s.r.o. zahájila svou činnost v listopadu 2014 na adrese Lidická 22/11, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, aby navázala na působení zde již zaběhlé veterinární praxe. Naším cílem je poskytovat kvalitní veterinární péči jak pacientům, kteří byly zvyklí toto pracoviště navštěvovat tak i novým klientům.Rádi se zde potkáme i s našimi pacienty z terénní veterinární praxe, kterou v Kralupech nad Vltavou a okolí zabezpečujeme od července 2012.

Naše pracoviště se specializuje na nemoci psů, koček a drobných zájmových zvířat.Nabízíme komplexní preventivní i léčebnou péči, chirurgické i stomatologické zákroky a laboratorní vyšetření. Naším cílem je prevence, diagnostika a léčba podle nejnovějších odborných poznatků. Kvalitu zajišťuje tým odborníků a moderní technické vybavení. Zakládáme si na precizním klinickém vyšetření pacienta a na pečlivé komunikaci s klientem. Snažíme se chod naší ordinace vést takovým způsobem, abychom dokázali jednotlivým pacientům věnovat co nejvíce času, ale zároveň minimalizovali vaše dlouhé čekání na ošetření. Z toho důvodu jsme rozšířili stávající ordinační dobu na denní provoz (dopoledne i odpoledne).  

Naše ordinace intenzivně spolupracuje s veterinární klinikou Suchdol v Praze (MVDr. Leoš Krkoška,PhD.), která je naším referenčním pracovištěm pro složité diagnostické případy a komplikované chirurgické zákroky.

Fotogalerie ordinace a vybavení

Ordinační doba

Pondělí - Pátek

Dopoledne: 10:00 - 12:00

Odpoledne: 14:00 - 19:00

 

Kontakty

Veterina Kralupy, s.r.o.

Lidická 22/11
Kralupy nad Vltavou
27801

Tel: +420 315 741 758
Gsm: +420 728 839 313